Didim Altınkum Dalgalandıkca Dalgalandı

Didim Altınkum Dalgalandıkca Dalgalandı.

Gün içinde hafif başlayan rüzgar akşam saatlerinde Lodos’a döndü ve hızlandı. Altınkum plajı çoştu ve dalga dalga sahile vurdu ve dalgalar güzel görüntüler verdi.

 

Didim Hakkında, Haberler kategorisine gönderildi | , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Didimde Güzel Güneşli Bir Gün

Didimde Güzel Güneşli Bir Gün.

Didimde Güzel Güneşli Bir Gün ile başladık. Mükemmel turkuaz mavisi ile seyrine doyum olmayan Ege Denizi.

Didim, Altınkum, Akbük çevresi denizi doğası ve havası ile ziyaretcilerini kendisine hayran bırakıyor. Gelen bir daha geliyor, sonunda Didim’den bir yazlık, gayrimenkul alarak bu bölgenin müdavimi oluyorlar.

Didim ve çevresinde yatırım yapanlar kaybetmiyor kazanıyor. Didim her şeyiyle kazandırıyor yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

didimde satılık, didimde satılık villa, didimde satılık arsa, didimde satılık yazlık, didimde satılık daire, Altınkumda satılık, Akbükte satılıklar, Akbükte satılık arsalar,

Taşburun Didim

Didim Hakkında kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Sahil Kasabasında Güzel Bir Gün

Sahil Kasabasında Güzel Bir Gün,

Güzel bir sahil kasabasından manzaralar.

Sahil Kasabasından Güzel Bir Gün,  Bir türlü gelmek bilmeyen kış bahar ayından farksız sıcak günler yaşıyoruz. Didim, Altınkum’ da sahiller ziyaretci akınına uğrayınca biz daha sakin Fevzipaşa mahallesindeki plajı gezdik güzel bir gün yaşadık. Güneş, bol oksijen, muhteşem doğa ve deniz manzarası ile vakit geçirdik.

Sahil kasabasında yaşamanın avantajlarından biride bu, Trafik yok, Ulaşım sorunu yok, güne istediğiniz yerde  başlar istediğiniz yerde devam edersiniz. Stresten uzak bir yaşam.

Bu bölgeden güzel görüntüleri sizlerle paylaştık.

Gezilecek Yerler kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Didim Hafta Sonunu Lodoslu Geçirdi.

Didim Hafta Sonunu Lodoslu Geçirdi

Didim Altınkum hafta sonunu lodoslu geçirdi. Hafta sonu her ne kadar lodos olsada Altınkum plajı ziyaretcilerine güzel görüntüler verdi.

Didim, Altınkum, Akbük,

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Gelin yatırımlarınıza birlikte yön verelim, kazanan siz olun

Gelin yatırımlarınıza birlikte yön verelim, kazanan siz olun.

          

Arsa yatırımı en çok kazandıran yatırımlar arasında yer alıyor. Yatırım uzmanlarımız, özellikle prim yapacak bölgeleri tespit ediyor ve doğru yatırım yapmanıza olanak sağlıyor. Gelin yatırımlarınızabirlikte yön verelim, kazanan siz olun.

Didimde Arsa Kazandırıyor. Doğa, Göl, Ege Denizi Manzarasına Sahip Arsalarımız’ın etrafında inşaatlar arttıkca arsa fiyatları artmayabaşladı. Fırsatlar Sizi bekliyor.

Didimde Arsa Yatırımcınız ;

TurPa Didim-Ünsal – Size kazandıracak numaramız,

+90(256) 813 30 55

 

 

Faydalı Bilgiler, Haberler kategorisine gönderildi | , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Halk Arenası 1 Aralık Cuma Günü Didim’de

Halk Arenası 1 Aralık Cuma Günü Didim’de

Ulusal Televizyon Kanalarından olan Halk TV’de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran duayen gazeteci Uğur Dündar’ın yönettiği Halk Arenası, bu hafta sonu Didim’de sevenleri ile buluşuyor.

Didim Ticaret Odası Nurallah Kocabıyık kültür merkezinde yayınlanacak olan programa CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Barosu Eski Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal ve Ünlü Televizyoncu ve Yazar Metin Uca’da katılacak.

Saat 20.30’da yayına başlanacak olan program öncesi Didim’e gelen konuklara Didim tanıtımı yapılacak ve Didim Belediyesi tesisleri gezdirilecek. Canlı yayınlanacak olan programın formatı gereği dış mekanlarda yapılıyor olmasına rağmen mevsim şartlarından dolayı  kapalı mekanlarda yapılıyor.

Uğur Dündar’ın her hafta bir merkezde yaptığı ve Cuma günlerinin bir klasiği olan program 17 Kasım günü de aydından canlı yayın yapmış ve CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Cumhuriyet’i en iyi anlatan kitaplara imza atan  tarihçi Sinan Meydan, Kardak krizi sırasında SAT komandosu arkadaşlarıyla Türk Bayrağı’nı kayalıklara diken ve  yeni kurulan İYİ Parti yöneticisi emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen’in  katıldığı bir program yapmıştı. Ve bu programda çok ilgi çekmişti.

Yazan  mavi didim

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Ögretmenler Günü Kutlu Olsun

Ögretmenler Günü Kutlu Olsun

 

       Öğretmenler Günü Kutlu  Olsun,

24  Kasım her yıl ögretmenler günü olarak kutlanmaktadır.

                     Ögretmenler Günü Tarihcesi 

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Altınkum’da Gün Doğumu

Altınkum’da Gün Doğumu

Didim Altınkum’da gün doğumundan görüntüler. Altınkumda gün doğumuda bir başka güzel….

Altınkumda gün doğumuda bir başka güzel

Faydalı Bilgiler kategorisine gönderildi | Yorum yapın

Hafta Sonu Kaçamağı Bafa Gölü

Bafa Gölü, arkeolojik ve geleneksel değerlerin bir arada yaşanıldığı bir coğrafyaya sahip. Geçmişi 2000 yıl öncesine kadar uzanan Bafa Yöresi, antik felsefenin öncülerinden ünlü filozof Heraklit’in memleketi olarak biliniyor.

Aydın ve Muğla il topraklarında yer alan Bafa Gölü,  Antik Dönemden itibaren Menderes Nehri’nin taşıdığı alüvyonlar ile dolarak, Latmos körfezinin denizle bağlantısını kesilmiş ve Ortaçağ sonlarına doğru bir iç göle dönüşmüştür

Bafa Gölü neler yapılır

Turizm açısından bu tarih ve doğa harikası bölgede, foto-safariBinlerce yıllık antik Herakleia kentinin üzerine kurulmuş olan Kapkırı Köyü’nden tekneyle Bafa Gölü’nde bir gezintiye çıkarak, göl üzerindeki 5 ada gezilebilir. Bafa Gölü’nün batı kıyılarında bir balıkçı köyü olan Serçin köyünde, göl kıyasından başlayarak yürüyerek Serçin Kışlası’na ulaşıp, otantik köy gezileri yapılabilir. Dileyen büyük ve zorlu yürüyüş Latmos Dağı zirvesine (1375 metre) 2 gece 3 gün süren trekking turlarına katılabilirler. Bunlar çok zamanımı alır, Dinlenerek bir gün geçirmek istiyorum derseniz şunları yapa bilirsiniz;  Heraklıda ve Bafa Gölü kıyısında hizmet vermekte restaurant larda hafta sonu  sabah kahvaltınızı yapabilir veya öğleden sonra Balık keyfini yaşayabilirsiniz Gün doğumlarında ve gün batımlarında Bafa Gölü manzarası izlenmeli. Bu muhteşem manzara anlatılmaz yaşanır.

Gezilecek Yerler kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın

Didim Mavişehir Vettur Sitesi

Didim Mavişehir Vettur Sitesi

Didim Mavişehir’de Söke Didim anayolu üzerinde denize sıfır kurulan site ismini kurucuları olan “Veteriner Hekimler” den almıştır. Tek katlı bahçeli evlerden oluşan site kısa bir koy içindedir. Plajı kumluk ve sığ olduğu için tercih edilen sahillerden biridir.

Site İçinde Cafe & Bar olarak çalışan mekanı yaz aylarında hizmet vermektedir.

Bugün siteye yolumuz düşünce ağaçların solan yapraklarında Didim’ e sonbaharın geldiğini anladık. Bu güzel görüntüleri sizinle paylaşalım istedik.

Vettur Cafe & Bar

Gezilecek Yerler kategorisine gönderildi | , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum yapın