Altınkum Plaj

Egenin İncisi Didim, Altınkum

Egenin İncisi Didim, Altınkum

 

Altınkum’da yaz sezonu Mayıs ayının başlarında başlar… Sıcağa fazla dayanamayan orta yaş ve üstü turistler daha  serin olduğu Mayıs ve Eylül aylarını tercih ederler.

 

 

 

 

 Altınkum’um Kışı başka yazı başka    güzel…

Kış aylarında tatile çıkacaksanız yaz kış açık olan otellerin sayısında son yıllarda artış var. Kaloriferli ve klimalı odalarıyla hizmet veren bir kaç büyük otelin yanısıra; albenisi olan küçük otellerin sayısı da yıldan yıla artıyor.Havaalanı transferleri, kültürel ve tarihi gezilerle turistik       hizmet veren lokal seyahat acentelerinin kış aylarında da hizmet veriyor.

Altınkum’da konakladığınız sürede bir kaç gününüzü çevreyi gezmeye – görmeye ayırın. Didyma Apollo tapınağı en kolay ulaşabileceğiniz tarihi yerlerin başında geliyor. Milet, Priene, Bafa Gölü Herakliya gibi antik kentleri rehber alarak görmenizde fayda var. İlçede hizmet veren yerel seyahat acentalarının rehberli günübirlik turları var.

 

Bu yazı Didim Hakkında kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Altınkum Plaj için 1 cevap

  1. Geri izleme: Didim’de Lodos Dev Dalgalara Yol Açtı | Didim Hakkında Genel Bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir