Didim’de Uçurtma Şenlikleri

Didim’de Uçurtma Şenlikleri, 23 Nisan Şenliklerinin devamı olarak ‪#‎DidimBelediyesi‬ nin düzenlediği Uçurtma Şenliklerinin 29. Didim Halkının yoğun katılımı ile kutlandı.

Havanın güzelliği, Rüzgarın uygun oluşu günün güzelliğini dahada güzelleştirdi. Belediye başkanının ailece katılımı ve Didim halkının yoğun ilgisi ile Didim Belediyesi tarafından dağıtılan 2000 uçurtma ile gökyüzü Türk Bayraklı ve Çeşitli uçurtmalarla güzel görüntüler oluştu. Aileler Çocukları ile güzel bir gün geçirdi. Anneler, Babalarda bu sayede çocukları ile güzel vakit geçirdiler, Çocukluk günlerine geri döndüler.

Didim Mavişehir sahilinde düzenlenen şenlikler seneye tekrarın da buluşmak ümidi ile coşku ile bitti. Didim Ünsal Emlak olarak görüntüleri ve haberi sizlerle paylaşıyoruz.

Didim Mavişehir de Çocuklar doyasıya eğlendi

Didim Mavişehir de Çocuklar doyasıya eğlendi

Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (2) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (3) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (4) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (5) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (6) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (7) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (8) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (9) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (10) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (11) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (12)

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir