15 Temmuz Darbe Girişiminden Sonra Didim

Didim Altınkum Sahil (3)

 

 

15 Temmuz Darbe Girişiminden Sonra Didim,

 

 

15 Temmuz Darbe Girişiminden Sonra Didim’de kamu personeli izinlerinin iptali nedeni ile Didim – Altınkum‘da bir hafta yoğunlukta azalma oldu. Bayram yoğunluğu ile birlikte yüzü gülmeye başlayan Esnafın 15 Temmuz darbe girişiminden sonra sezon kötü geçecek kaygıları başladı.

Fakat ilk bir haftadan sonra  Didim- Altınkum‘ a tatilcilerin  yavaş yavaş dönmesi ile Esnaf umutlanmaya başladı. Başbakan Binali Yıldırım Kamudaki izinlerin aşama aşama tekrar açılacak müjdesini vermesi ile Esnaf moral depoladı.

Didim- Altınkum’ daki Tur tekneleri tur biletlerini satmaya, Turlarını yapmaya devam ediyor. Altınkum sahil canlanmaya başladı. Almanyada okullar kapanınca Gurbetcilerimizde Didim-Altınkuma gelmeleri ile Canlılık tekrar başladı. Bu canlılık her sektöre hareket kazandırıyor. Canlanan sektörlerden biride Garimenkul sektörü oldu. Yatırımcısına her zaman kazandıran sektör özellikle Arsa Satılşarında çok hareketli Didimde Satılık Arsalar geçen seneye göre %50 – %60 prim yaparken yatırımcısının yüzünü güldürdü.  Didimde Satılık Yazlık‘larlada ilgilenmeye başladılar. Didimde Satılık Yazlık almak amacı ile Gayrimenkul bakmaya ve randevu almaya başlamaları Gayrimenkul ve Emlak sektöründe de  Esnafın yüzü gülmeye başladı.

Umarız 15 Temmuz darbe  girişiminden sonra turizm de buğünden sonra bir olumsuzluk yaşamayız.Didim Altınkum Sahil (0)

 


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.