Didim Yelken Sporları

Didim Yelken Sporları

Didim Yat ve Yelken Spor Kulübü yaz sezonu süresince devam ettirdiği Yelken kampında bir çok sporcuya sertifika vererek yelken sporunun sevilmesi ve büyümesine katkı koydu.
Halen daha küçük bir gurupla devam eden Yelkenciler D-Marin’deki sahada hafta sonları antrenman yaparak önümüzdeki günlerde Bodrum’da 16-29 Kasım 2018 günlerinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacak.
Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenecek Atatürk Kupası yarışlarına antrenör Mehmet Türeli kontrolünde çalışıyor. Bodrum Yalıkavak’da düzenlenecek olan yarışmalarda Didim’i 5 sporcu ve 1 antrenör temsil edecek. Katılacak sporcuların adları şöyle: Bilge Kaan İnal, Sevginur Kurt, Onur Sağır, Emiralp Altunöz, Simla Elver, Janset Sarp
Kulüp ayrıca 29 Ekim günü sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaprak en fazla beğeni alan 3 kişiye 1 günlükte olsa yelken deneyimi yaşatmayı hedefliyor.
Kulübün sosyal medya hesabından çekiliş fotosunu beğenip sayfayı takip eden ve iki arkadaşını da etiketleyerek izlenme sayısını artıran kişilerden yapılacak olan çekilişin sonuçları da 26 Ekim 2018 günü açıklanacak.


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.