Kuşadası, Davutlar Sevgi Plajı

kusadasi_davutlar_sevgiplaji-12
Davutlar_Sevgi Plajı

kusadasi_davutlar_sevgiplaji-1  kusadasi_davutlar_sevgiplaji-4 kusadasi_davutlar_sevgiplaji-6 kusadasi_davutlar_sevgiplaji-5 kusadasi_davutlar_sevgiplaji-7 kusadasi_davutlar_sevgiplaji-11

#Didim’ e 70 km mesafede olan Kuşadası Davutlar beldesi, Sevgi plajında gün batımı. Bu bölgede gezilecek yerler, Dilek yarım adası milli parkı, Güzelçamlı Zeus mağarası gibi bir çok tarihi yerleri gezebilirsiniz.

Dilek yarım adası milli parkında konaklama ve giriş fiyatları hakkında bilgiler;

Konaklama ve Yeme İçme, Giriş Ücreti

Milli park içerisinde konaklama imkanı yoktur sadece yetkili mercilerden izin alarak kamp kurabilirsiniz. Bunun yanında civar ilçelerde bulunan lüks otellerin yanı sıra motel ve pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Konaklama ücretleri 80 TL ile 400 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yeme içme olarak ağırlıkla ege yemeklerini bulabilirsiniz. Restoran sayısı oldukça fazladır. Hatta milli park içerisinde balık satın alıp tüketebilirsiniz. Milli park giriş ücretleri : kişiler 3 TL, motosiklet 7 TL, otomobil 12 TL, minibüs 45 TL, midibüs 60 TL, otobüsler ise  120 TL. Evet arkadaşlar sizlere milli park ile ilgili anlatacaklarım bu kadar idi Aydın ilinde daha fazla gezilip görülecek yerler hakkında detaylı bilgi için bizi takip ediniz. Aşağıda milli park ile ilgili çeşitli görselleri bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Herkese iyi tatiller dilerim.


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.