Akbük Aile Sağlık Merkezi Hizmete Girdi

Akbük Aile Sağlık Merkezi Hizmete Girdi

Akbük Aile sağlık merkezi hizmete girdi; Didim’in Akbük mahallesinde yeni yapılan Aile Sağlık Merkezi hizmete girdi. 3 aile hekimin bulunduğu merkezde 112 acil ambulans hizmeti de veriliyor.

Sağlık Bakanlığınca yaptırılan Didim’in Akbük mahallesindeki aile sağlığı merkezi hizmete başladı. Eski sağlık binasının yıkılmasının ardından yaklaşık 2 yıldır devam eden inşaat ve tefrişat çalışmaları tamamlanarak hizmete sokuldu. Akbük’te ki Aile Sağlık Merkezinde 3 aile hekimi hizmet verirken, yeni binada ayrıca 112 acil (Ambulans) hizmetinin verilebileceği bölüm ve ayakta tedavi, tahlil, pansuman, enjeksiyon, v.s gibi günlük acil hizmetlerde veriliyor.   Akbüklülerin hizmetine sunulan yeni Aile Sağlık Merkezi Akbüklülerin beğenisi toplarken, yazın mahallede artan nüfustan dolayı doktor takviye edilmesini de istediler.

Didim Akbük Sağlık Ocağı Aydın ilinde Akbük Kasabası adresinde bulunmaktadır. Didim Akbük Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 0 256 856 40 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Resmi Sağlık Ocağı
  • Sağlık Merkezi Birimi

İletişim bilgileri:

Adres Bilgiler; Cumhuriyet Mahallesi 2070. Sokak, 09270 Akbük Belediye./Didim/Aydın 


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.