Altınkum Plajında Deniz Sezonu Devam Ediyor.

Altınkum Plajında Deniz Sezonu Devam Ediyor.

Altınkum Plaj

Didim, Altınkum Ekim ayının son günlerine girilmesine rağmen güzel hava nedeniyle tatilciler ve ilçe sakinleri soluğu plajlarda aldı.

Didim/Altınkum’ a gelen Rus ve Bulgar turistler Altınkum plajının sıcak kumlarına ve mavi bayraklı pırıl pırıl denizine girmeye doyamıyorlar ayrıca , tekne turuna çıkıp gönüllerince koyları geziyorlar dans edip eğleniyorlar.

Sıcak ve güneşli hava, Didim, Altınkum’u terk etmedi. Hava sıcaklığının 26, deniz suyu sıcaklığının ise 20 derece olduğu ilçede özellikle yabancı turistler, Altınkum plajı, Cennet koy plajı ve Akbük plajlarını doldurdu.

.

Ekim ayının kavurucu sıcağında bronzlaşan turistlerin sahillerdeki görüntüleri yaz aylarını aratmadı

Apollon Tapınağı Harabelerden Bir görünümAltınkum daki gece eğlence mekanlarında İlçe’ nin yerli halkı, Turistler gönüllerince eğlenerek dans ediyor, fasıl geceleri yaşıyorlar.

Yaz aylarında Didim’ e gelip bu İlçenin doğasını, havasının temizliğini, denizi ve plajlarının güzelliğine hayran kalanlar Eylül, Ekim, Kasım aylarında tekrar gelerek hem sakinliğin tadını çıkarıyorlar hem de gayrimenkul pazarının nabzını tutuyorlar. Satılık Daireler, Satılık Yazlıklar, Satılık Arsalar hakkında bilgi alan yerli ve yabancı turistler gayrimenkul satın almak için Didim’de  Emlakcılar dan bilği alıyorlar.

Altınkum Plaj

Ekim ayının son günlerinde an itibarı ile Altınkum Plajından bir görünüm


1 Trackback / Pingback

  1. Pandemi'nin Etkisi ile Sahil Kasabasına Yerleşmek İsteyenlerin Sayısı Hızla Arttı. - didiminfo.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.