Didim Akvaryum Koyu

Didim Akvaryum Koyu

Didim Akvaryum Koyu

Denize gidip kumun güneşin ve tatilin tadını çıkaracağınız koylardan biriside ‘Akvaryum Koyu’dur. denizi temiz sığdır. Yeşilin ve Mavinin eşsiz manzarasının  tadını çıkarabileceğiniz bir koydur. Palm Wings Otele giden Polis Eğitim Moral ve Dinlenme Kampının kapısında kontrol var eğer ailecek aracınızla gidiyorsanız sorun olmaz. Kapıdan geçtiğinizde Plajları gösteren yön tabelaları var. Tabelaları takip edip plajlara ulaştığınızda hem gölge hem de güneş seçeneğiniz var. Bir nevi aileler için özel plajlar gibi. yanınızda yiyecek götürmenize gerek yok, orada yiyecek yapan bir büfe bulabiliyorsunuz ve size kalan sadece plajın sessizliğin huzuruna varmak.

Didim Plajları

Didim’de bu koylara karadan gidemiyorsanız mutlaka günübirlik Tekne turlarına katılmanız gerek.

Günlük Tekne turlarıyla gelen tekneler bu koylarda mola veriyor ve bu molalarda mümkün olduğunca kıyıya yanaşıp müşterilerinin daha rahat yüzmelerini sağlamış oluyorlar.

Bütün Plajlar tek kelimeyle tartemiz ve pırıl pırıl, hepsinde sosyal tesisler, fast food tarzı yiyecek içecek veren mini tesisler var, duşlar var, aracınızla gidebileceğiniz yolları güzel, yol kenarına güvenle park edebilirsiniz.

merdivenli koy


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.