Didim Çocuk Akademisinden Isıtan Kampanya

Didim Çocuk Akademisi’nden Isıtan Kampanya

Didim Çocuk Akademisi’nden Isıtan Kampanya; Didim Çocuk Akademisi Müdürü Eda Demir tarafından başlatılan ‘çocuklar üşümesin’ isimli yardım kampanyasında toplanan bağışlarla bot ve montlar alınarak ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılıyor.
Didim’de faaliyet gösteren Didim Çocuk Akademisi kurumunun kurucusu Eda Demir, okul öncesi öğretmenlerinin aktif kullandığı sosyal paylaşım sitesinde Elazığ’ın bir köyünde görev yapan öğretmenlerin paylaştığı fotoğraf karelerinde kış şartlarına uygun giyinemeyen çocukların halini görünce harekete geçti. Demir, okulda görev yapan öğretmen ve müdürlerle iletişime geçerek “ Bu kış tek bir çocuk bile üşümesin, 1 bot, 1 mont uzakları yakın edelim” sloganıyla çocukların kışın üşümemesi için yardım kampanyası düzenledi. Kampanyaya Didim Çocuk Akademisi’nde eğitim gören minik çocukların aileleri seferber olurken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürütülen kampanyanın yılbaşına kadar sürdürüleceği belirtildi.
Yardım kampanyası hakkında bilgi veren kreş müdürü Eda Demir, toplanan yardım paketlerinin Elazığ’da eğitim gören, ihtiyaç sahibi çocuklara yılbaşı hediyesi olarak gönderileceğini belirtirken, düzenlenen kampanyaya vatandaşların duyarlı yaklaştığını ve kampanyaya olan ilgiden memnun olduklarını dile getirerek, yardımsever bütün vatandaşlara teşekkürlerini ifade etti.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.