Didim Covid-19 a Karşı Tedbirleri Elden Bırakmıyor

Didim Covid-19 a Karşı Tedbirleri Elden Bırakmıyor.

Didim’in turizm kenti olması, sezon boyunca yerli ve yabancı turistleri misafirleri etmeleri nedeni ile Didim Belediyesi tedbirleri elden bırakmıyor. Düzenli olarak özellikle kalabalık olan plaj ve çevresindeki Restaurant, Cafe leri sık sık dezenfekte etmektedir. Şehir merkezindeki bürolar, İşyerleri, Ofislerin de dezenfektan çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.Yoğun olarak sürekli yerli ve yabancı turistlerin yoğun bulunduğu bölgelerden birisi olan Altınkum Yalı Caddesi’nde ki işletmeleri temizlik ekipleri sık sık ziyaret ederek hem kontrollerini hemde dezenfektanlarını yapmaktadır.

“DİDİM BELEDİYE BAŞKANI, COVİD-19 İÇİN SIKI ÖNLEMLER ALDIK”

Halkın sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için sıkı önlemler aldıklarını belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Virüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren sıkı önlemler aldık. İlk günden bu yana dezenfekte ve temizlik çalışmalarına hiç ara vermedik. Özellikle turistlerimizin yoğun bulunduğu Altınkum Yalı Caddesi’nde dezenfekte çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Halkımızın sağlığını korumak için dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tüm Didim severlerden isteğimiz kurallara uyulması sosyal mesafenin korunması ve sağlıklı bir yaz sezonu geçirmeleri en büyük temennimizdir.

İyi Tatiller Dileriz.

 


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.