Didimde Badem Ağaçları Çiçek Açtı

Didimde Badem Ağaçları Çiçek Açtı

Didimde Badem Ağaçları Çiçek Açtı; Aydın’ın Didim ilçesi sahillerinde, baharın gelişini müjdeleyen simge ağaç bademler çiçek açtı.
Türkiye’nin birçok bölgesinde elverişsiz hava şartları hayatı olumsuz etkilerken, Didimde  yağmurların ardından 3 gündür güneşin yüzünü göstermesiyle Didim ilçesinde bulunan Akbük koyunda badem ağaçları çiçek açmaya başladı.
Bölgede üretim yapan çiftçi Ali Yanık, 3 gündür havaların iyi gitmesiyle güney yamaçlardaki badem ağaçları çiçek açtığını belirterek, Baharın gelişini Müjdeledi.

Altınkumda Durum Aynıydı

Didim ilçesinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsat bilen vatandaşlar, Altınkum Yalı Caddesi’nde güneşli havanın tadını çıkardı.

Hava sıcaklığının 20 derece olduğu Didim’de, vatandaşlar deniz kenarı ve parklara akın etti.  Güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar Yalı Caddesi’nde ve Altınkum plajında gezerek güneşli havanın tadını çıkardı.

Sıcak hava en çok çocukları sevindirdi. Soğuk havaların geçmesini fırsat bilen bir çok vatandaş deniz kıyısındaki alanlarda denizin keyfini çıkartırken bazı vatandaşlar da balık tuttu


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.