Didimde Lc waikiki açıldı

Didimde  Lc waikiki açıldı.

 Yeni yıla girerken Lc Waikiki açıldı. Didim’in ihtiyacı olan mağazaya Didim halkı ilği gösterdi.                     lc waikiki didim açıldı

LC WAİKİKİ’NİN  445.MAĞAZASI DİDİMDE HİZMET VERECEK

LC WAİKİKİ DİDİM MAĞAZASI TÖRENLE AÇILDI

LC Waikiki firmasının yurt içindeki 445. Mağazası Didim’de açıldı. Didimli İşadamı Bekir Ülker ve Oğulları tarafından açılan mağaza, Atatürk Bulvarı üzerindeki 4 katlı binasında hizmet verecek.

Mağazanın açılışına Didim Kaymakamı İskender Yönden ve eşi, Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, İlçe Tarım Müdürü Halis Yaşar, AK Parti İlçe Başkanı Cenk Ünlü,Didim Genç İşadamları Derneği Başkanı Özgür Deniz, CHP, AK Parti ve MHP’li bazı belediye meclis üyeleri ile Didimli işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan İlçe Kaymakamı İskender Yönden mağazanın ilçeye hayırlı olmasını dilerken, bol kazançlar temennisinde bulundu. İşadamı ve mağaza sahiplerinden Erdinç Ülker ise “Didim’e kurumsal olarak en büyük mağazayı açtık. 46 personel çalışıyor. Didim halkına en ucuz, kaliteli ve en güzel hizmeti verecek mağazamız 4 katlı.

1300 m2 üzerine kurulan mağazamız asansörlü ve çok amaçlı bir mağaza olara hizmet sunacak. Tüm Didim halkını bekliyoruz.” dedi.

İlçe Kaymakamı Yönden ve beraberindekiler daha sonra mağazayı gezdi. 4 katlı mağazada Kadın‐Erkek ve çocuklara yönelik ürünler satışa sunuluyor.

kaynak: Didim A Haber 29.12.2016İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.