NERELERE YATIRIM YAPMALI

                      

Yatırımlık Arsalar

 NERELERE YATIRIM YAPMALI

– Bakir yerlere yatırım yapın. Özellikle büyük şehir ve kasabalarda nüfus ve göçle birlikte yapılaşma sürekli şehrin dışına doğru yayılıyor.

– Bu nedenle arsa yatırımları için gelişmemiş bölgelerin veya yeni gelişmekte olan bölgelerden tercih edilmesi öneriliyor. Eğer risk göze alınmıyorsa, mutlaka imarlı arsalara yatırım tercih edilmeli.

– Arsanın büyüklüğü de son derece önemli. Yatırımcıların imkanları ölçüsünde, mümkün olduğu kadar büyük arsa alması öneriliyor.

– Ulaşım ve alt yapı arsanın değerini doğrudan etkiler. Arsanın yola cephesi ve cephe genişliği değerini yükseltir. Altyapısı değersiz olan yerler kısa vadeli düşünen yatırımcılar tarafından tercih edilmemeli.

– Doğal güzellik ve yakın çevresindeki yapılar da arsanın gelecekteki yapışım gösteren bir mercek gibidir. Yeni sanayileşen ya da yol geçen bölgelerde şehirlerin geliştiği yönü önceden görüp arsa alanlar kısa sürede çok büyük paralar kazanıyor. Büyük projelerin yanında arsa almak daima karlıdır.

ÖNE ÇIKAN BÖLGELER

Didim Ünsal Emlak olarak arsaların alıcısına kazanç getireceğini ön görüyoruz..“Düşük bir bütçe var ise metrekare fiyatı düşük geniş araziler her bölge için araştırılabilir.” Bunlardan biride Didim, Son yıllarda Egenin en çok yatırım yapılan bölgelerinden biridir.  Büyükşehirler’de yaşayanların hayali küçük bir sahil kasabasın’da emekliliğini yaşamaktır. Bunun için ilk adım ileriye dönük bir arsa almak. Didim ve çevresinde yatırıma uygun imarlı, imarsız yatırım için uygun arsalar tavsiyemizdir.. Didim, Altınkum, Akbük, Akyeniköy, Yeşiltepe, Seyrantepe, Bozseki, Balova, Kazıklı’ da yatırım için gözde değerlenen bölgelerdir.

 

Didim Ünsal Emlak- Haluk Ünsal

Tel: 0 532 268 02 99


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.