Sıcaktan bunalanlar Ege sahillerini doldurdu.

Sıcaktan bunalanlar Ege sahillerini doldurdu.

Sıcaktan bunalanlar Ege Sahillerini doldurdu. Ege sahillerinin içinde uzun sahil şeridine sahip Didim ilçesinde termometreler 30 dereceyi gösterirken, nem oranı da yüzde 65’e kadar ulaştı. Sıcak ve nemden bunalanlar, Altınkum Plajı, 2. koy plajı, 3. koy ve Manastır koyu Plajlarını doldurdu. Vatandaşlar, denizin keyfini çıkardı. Ayrıca Akbük Beldesinin de Doğası ve koylarıyla mavi bayraklı denizleri ile tatilcilerin tercih ettiği mekanlar arasında yer aldı. Vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine kısmen uyduğu görüldü.

Tatilciler Altınkum gece hayatını da ihmal etmiyor. koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymaya çaılşarak restaurantlara, Fast food, Cafe gibi yerler de akşam yemeklerinş yiyerek sahilde tur atarak zaman geçiriyorlar.

Didim Temmuz ayının ortaların da kalabalıklaştı. Hem tatilcilerin hem yazlıkcıların akınına uğradı. Didim Esnafı Bayram tatilinin yoğunluğunu bekliyor. Pandemi’den dolayı geç ve tedbirlerle başlayan sezon bayram ve Agustos ayın da olacak iş yoğunluğu ile 2020 yaz sezonunu sonlandıracak.

Umarız tüm esnafın ve tatilcilerin yüzünün güldüğü final olur.


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.