Didimde Barış Şarkıları Yankılandı

Didimde Barış Şarkıları Yankılandı

Didim’de bu sene 23’üncüsü düzenlenen 1 Eylül dünya barış günü şenlikleri kapsamında sahne alan Pop rock tarzının en iyi isimlerinden ‘Emre Aydın’ şarkılarını barış için haykırdı.
1 Eylül dünya barışı Didim’de çeşitli etkinliklerle kutlanırken, akşam saatlerinde Didim belediyesi tarafından halka açık ‘Emre Aydın’ konseri düzenlendi.
Dünyada barışın sağlanması için insanların öncelikle çevresiyle barışık olması gerektiğini belirten Deniz Atabay konuşmasını Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Yurtta sulh cihanda sulh” sözüyle noktaladı.

Belediye başkanı ‘Deniz Atabay’ın ardından sahne alan ünlü sanatçı ‘Emre Aydın’, kendine özgü sahne şovları ve bitmek bilmeyen enerjisiyle sevenlerini kendine hayran bıraktı, ünlü sanatçıyı dinlemek için on binler Kent Meydanı’na akın etti.

En sevilen şarkılarını Didim’de barış için seslendiren Emre Aydın’ın şarkılarına konser alanındaki vatandaşlar da eşlik etti.

Gösterilen ilgiden memnun kaldığını dile getiren  Emre Aydın annesinin memleketinde düzenlenen konserde sahne almaktan mutlu olduğunu ifade etti.


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.