Didime Havayolu ile Servis Ulaşımı Nasıl?

Didime Havayolu ile Servis Ulaşımı

Didime Havayolu ile Servis Ulaşımı Nasıl?

Didime Havayolu ile Servis Ulaşımı Nasıl? Didim’e En Yakın Havalimanları ve Ulaşımı Hakkında;

  • Bodrum- Milas Havalimanı 

Bodrum Milas Havalimanı Didim’e 60 km uzaklıktadır. Milas Havalimanı ve Didim transferleri yaz ayları tolu olarak yapıldı. Fakat Kış Yemeği özel olarak gerçekleştiriliyor. Bu sebeple Kış ayları  Adnan Menderes Havalimanı tercih ediyor. Çünkü toplu transferler yaz kış devam ediyor. 

  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim’e 150 km uzaklıktadır. Yaz – Kış sürekli toplu transfer yapıldı. İzmir Dış Menderes Havalimanına kuruluyor. Didim’de bulunan transfer firmaları yaz kış aylarında sürekli servis hizmeti verenler. 

Havalimanı servis hizmetinizden nasıl faydalanabilirim?

Transfer Firmalarını telefonla arayarak veya ofislerini ziyaret ederek hizmetini sunuyor.

Sizden rezervasyon yaptırırken; Adınız ve Soyadınız, İletişim Bilgileriniz ve Uçuş Bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgileri doğru olarak vermeniz transferinizin sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Havalimanları ‘dan Didim’e kolay ve zahmetsizce bir transfer Firmalarının Telefonları;

         CTS tur:   TEL: 0256 813 72 00                     Barışcanlar Turizm: TEL: 0850 209 9424 

Didime Havayolu ile Servis Ulaşımı

Umarım yukarıda yazmış olduğumuz açıklamalar sizler için faydalı olmuştur. Didim’e seyahat planız var ve Didim hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan bir çok makale size yardımcı olacaktır.

Didim’de Denize Girilecek Plajlar ve Koylar; Didim bir yarım adadır. 80 km sahil şeridi vardır. plajları koyları ile en güzel sahil kasabasıdır. Tüm koyları ve plajlarından denize girilebilir. Havasının temizliği ve oksijenin bolluğu ile doktorların tavsiye ettiği bir bölgedir. Kısacası oksijeni ve plajları ile hem tatil beldesidir hem de sürekli yaşanası bir ortamdır.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.