Modifiye Otomobil Tutkunları Didim’de Buluştu

Modifiye Otomobil Tutkunları Didim’de Buluştu

Didim Akbük Mahallesinde “Didim Tuning Modifiye Festivali” düzenlendi. Festivale Türkiye’nin bir çok İl ve ilçesinden yaklaşık 800 modifiyeli araç katıldı.Didim Tuning Otomobil ve Motosiklet Sevenler Derneği‘nin öncülüğünde Didim Akbük Mahallesi’nde bu yıl 5.si düzenlen festivale Türkiye’nin bir çok İl ve ilçesinden katılım gerçekleştirildi.Ses, görüntü sistemleri ve çeşitli aksesuarlarla modifiye edilmiş yaklaşık 800 araç Festival için kente gelen otomobil tutkunlarının beğenisine sunuldu.
REKOR KIRDIK” Didim Tuning Otomobil ve Motosiklet Sevenler Derneği Başkanı Mehmet Ali Acar bu yıl festivalin 5’incisini yaptıklarını ve bu zamana kadar gelen araç rekorunu kırdıklarını belirtti. Acar”5’incisini düzenlediğimiz Modifiye festivalini Akbük zlimanında yaptık. Edirne, Adana ve Ordu‘dan katılımlar oldu. Bu yıl rekorumuzu

kırdık. 750’den fazla araç katıldı. Bu festival Akbük’ün tanıtımına katkı sundu. Bu etkinlik Türkiye genelini toplayan etkinliktir; emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Festivale modifiyeli araçlarıyla katılan vatandaşlar gösterilen yoğun ilgiden memnunken Festival alanını gezerek renkli görüntülere şahit olan vatandaşlar da fotoğraflar çekerek festivalin tadını çıkardı.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.