Bu Kadar da Olmaz’ Didim’de Sahnelendi

Bu Kadar da Olmaz’ Didim’de Sahnelendi.

Bu Kadar da Olmaz’ Didim’de Sahnelendi.

Aydın’ın Didim ilçesinde, “Bu Kadar da Olmaz” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.Didim Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde yazarlığı ve yönetmenliğini Emrah Çamdereli’nin yaptığı “Bu Kadar da Olmaz” adlı iki perdelik tiyatroda İpek Tenolcay, Burçin Bildik, Arzu Yanardağ ve Toygun Ateş rol aldı.Bir açıklıma yapan tiyatrocu ve oyun yazarı Emrah Çamdereli, “Bu Kadar Da Olmaz” tiyatro oyununda, “Çocuk yapmak için kocasını sürekli, türlü oyunlarla baştan çıkarmaya çalışan Oya ve çocuk istemediği için karısından kaçmaya çalışan Çetin’in ev içindeki tatlı kaçma kovalamaca başlar.

Aydın’ın Didim ilçesinde, "Bu Kadar da Olmaz" adlı tiyatro oyunu sahnelendi

Egenin Sahil kasabası Didim’de sakin olan kış aylarında Sanatsal etkinlikler Didim halkının ilgisini çekiyor. “Bu Kadar da Olmaz” adlı tiyatro oyunu na Didim Halkı yoğun ilgi gösterdi.

Büyük şehirlerde yaşayanlar “Sahil Kasabasında Nasıl Yaşarım”  “Küçük Sahil Kasabasında Hayat Nasıl” merak edenler gitsek sıkılırız sosyal hayat yok, Sinema yok, Tiyatro yok diye düşünenler aslında Büyükşehir ler de bulunan bir çok Tiyatroya gidecek zaman bile bulamıyorlar. Orda bir Tiyatro var gitmesek de var ya tamam işte diye düşünüyorlar. Kasabalarda yaşayanlar kendilerine ve Ailelerine daha çok zaman ayırabiliyor. Sosyal faaliyetlere daha fazla katılma imkanı buluyorlar.

İpek Tenolcay, Burçin Bildik, Arzu Yanardağ ve Toygun Ateş rol aldıkları “Bu Kadar da Olmaz” adli tiyatro oyunundaki muhteşem performansları ile Didim Halkına güzel bir gece yaşattılar.

 

 

 


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.